...............................
سفارش تبلیغ
صبا

Powered by webloger ◄┤

.................................................. .................................................. خدمات پارسی بلاگ - مذهبی فرهنگی سیاسی عاطفی اکبریان
سفارش تبلیغ
صبا
ParsiBLog For Word برنامه ایست که کاربران پارسی بلاگ را قادر می سازد بدون مراجعه به بخش مدیریت وبلاگ و از محیط برنامه ی Microsoft Office به راحتی هرچه تمام تر و با سرعتی فوق العاده اقدام به بروز کردن وبلاگ نمائید.

نحوه ی استفاده از برنامه

ابتدا برنامه را از لینک زیر دانلود نموده و آن را نصب می نمائید.

( 142کیلو بایت ) ParsiBlog For Word 1.0 Trial

تذکر: این برنامه فقط بر روی سیستم هایی نصب و اجرا می گردد که برنامه Microsoft Office بر روی آنها نصب باشد، لذا حتما از نصب بودن برنامه ی مذکور بر روی سیستم خود مطمئن گردید.

بعد از اتمام نصب برنامه با بازکردن برنامه ی Microsoft Word منوهای مخصوص برنامه را در قسمت بالای Microsoft Word مشاهده خواهید نمود.


چنانچه منوهای مذکور در برنامه ی به نمایش درنیامده بودند مراحل زیر را طی نمایید.

در منوهای اصلی Microsoft Word این مسیر را طی نمائید. Tools > Teplate and Add-ins <<--


از منوهای موجود، بر روی گزینه ی Template کلیک کنید و در قسمت Global Templates and add-ins گزینه ی ParsiBlog.dot را تیک بزنید.چنانچه پس از انجام مراحل قبلی باز هم منوها به نمایش درنیامدند مسیر زیر را طی کنید و گزینه ی parsiblog را تیک بزنید.

Tools > Customize > Toolbars <<--

با کلیک بر روی آیکون ورود به سیستم و وارد نمودن نام کاربری و پسورد وبلاگتان به راحتی و با سرعت بسیار عالی به متون موجود در مدیریت وبلاگ خود دسترسی خواهید داشت و می توانید متن جدید به وبلاگ خود اضافه نموده یا به ویرایش متون قبلی خود اقدام نمائید.

ضمناً نسخه فعلی برنامه مذکور بر روی سیستم هایی که به صورت مستقیم به اینترنت متصل هستند به اجرا در خواهد آمد و بر روی دستگاهایی که از طریق شبکه های محلی (مانند کافی نتها) به اینترنت دسترسی دارند فعال نخواهد بود.

امیدواریم برنامه ی مذکور مورد نظر شما واقع گردد. لطفاً با پیشنهادات خود ما را در ارائه خدماتی بهتر یاری نمائید.

پارسی بلاگ، پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگنوشته شده در  یکشنبه 85/7/16ساعت  9:46 عصر  توسط حسین اکبریان 
  نظرات دیگران()


لیست کل یادداشت های این وبلاگ
سالروز شهادت محمد حسین فهمیده بسیجی نوجوان 13 ساله
[عناوین آرشیوشده]
 
.................................................................. .................................................................. ..................................................................

دانلود آهنگ
..................................................................